TŘÍDA MYŠIČKY

V této třídě pracují paní učitelky Jana Charousová, Denisa Štěpánková, Magdaléna Jelínková, Adéla Pešavová, DiS. a asistent pedagoga Marcela Meixnerová.

Ve třídě Myšek je ve školním roce 2024/2025 zapsáno 22 dětí, z toho 15 dívek a 7 chlapců ve věku od 3 do 6 let.

Naše práce vychází z Třídního vzdělávacího programu s názvem „ S myškou Agátkou poznáváme svět“.
Našim cílem je zajistit dětem bezpečné a podnětné prostředí vzhledem k jejich potřebám a individuálním zvláštnostem. Rozvíjíme jejich zájem, zodpovědnost, zdravé seběvědomí, samostatnost, tvořivost a motivujeme je ke zvídavosti. Vedeme děti  k vzájemné pomoci, přátelství, spolupráci a zdravé soutěživosti. Hlavním cílem je pro nás šťastný a spokojený úsměv.

I když jsme jen malé myšky,
velice jsme šikovné.
Hrajeme si, dovádíme,
mnoho věcí však už víme.

Pravidla naší třídy

• Pravidlo ,,srdíčkové“
    Jsme kamarádi a máme se tu všichni rádi.
    Pusinku máme na hezká slovíčka – prosím, děkuji, promiň.
  • Pravidlo ,,šnečkové“
    Po třídě chodíme krokem, nehoníme se.
  • Pravidlo ,,ručičkové“
    Navzájem si pomáháme, půjčujeme si hračky a společně je uklízíme, neubližujeme si.
  • Pravidlo ,, kapičkové“
    Šetříme vodou. Voda je důležitá pro život, proto s ní neplýtváme.
  • Pravidlo ,, měsíčkové“
    Když kamarádi odpočívají, pracujeme tak, abychom je nerušili.